pátek 1. září 2017

Brčkovanda

Tak všechny zdravím. :-)
Dneska se vrhneme na nějaký to lakování. Přiznám se, že jsem po té dlouhé době zlenivěla a asi i přišla o spoustu nápadů. Jak je člověk zvyklej na jednu, né úplně výraznou barvu, moc mě nenapadalo, jak si nehty nalakovat, aby to nebyla hned na začátek nuda... :-D Tak jsem si sedla k té veliké krabici plné laků a prohrabovala se tím. A pak mě to trklo!

Je jedna manikúra, kterou jsem si kdysi lakovala, ale nikdy jsem ji nedala na blog, protože jsem nebyla úplně spokojená s volbou barev. Tak to dneska zkusím znova. Držte palce, aby se to tentokrát vydařilo. :-D

Myslím si , že tahle manikúra se ke konci léta skvěle hodí. Stále jsou vedra a nějaký ten drinčík by bodl. Taky máte rádi skleničky s těma deštníčkama? ♥ :-D Tak proč nezkusit manikúru v podobném stylu. :-)Pokud se Vám líbí a rády byste ji také zkusily, stačí číst dál - dozvíte se, jak na to. :-)


Co budeme potřebovat:

  • Base a Top coat - to snad nemusím ani připomínat :-) Používám teď The One od Oriflame. :-)
  • Brčka - nezapomeňte brčko rozstřihnout na víc částí (každá část má dva konce hodící se k lakování) - tak jich nespotřebujete moc. 
  • Různé barvy laků; já zvolila jako podklad lak od Colorama Bleached Neons v odstínu č. 241; na barevná kolečka jsem zvolila zlatý lak od Sally Hansen v odstínu 485 Golden-l - jeden z mých nejoblíbenějších a černý lak od Miss Sporty z kolekce Lasting Colour Maxi Brush. Myslím ale, že krásná bude i kombinace bílý podklad a několik barevných koleček. :-)
  • No a pěnová "oddělovátka na prsty", bez těch se teď neobejdu. Když je mám na rukou, tak aspoň vím "teď nic nedělej, nebo toho budeš litovat" :-D
Jak na to:
1. Nalakuji si podkladovou barvu. Ideálně ve dvou tenkých vrstvičkách. Je to jako u makeupu - je lepší dát vrstev víc, ale tenkých a nechat je zaschnout, než naráz jednu tlustou. :-)
2. Jakmile je podkladový lak suchý, můžeme se pustit do hraní. Kapku barevného laku aplikuji na kousek papíru a namočím do něj brčko, které následovně přitisknu k nehtu. Tady ovšem nastává úskalí, protože nehet sám o sobě nemá rovný povrch. A tudíž to brčko neobtisknete úplně tak jednoduše. Aby to byly fakt jako krásný kolečka, tak to už budete muset mít v ruce. Mně se to taky nepovedlo, ale ten výsledný odflákle vypadající vzhled se mi docela líbí. :-)
3. Můžete použít víc barev přes sebe, vypadá to fakt dobře. :-) Je to i skvělá manikúra na olympijské hry... :-D
Jak se Vám tato manikúra a moje volba barev líbí? :-) Budu moc ráda když mi pošlete na facebook svůj výtvor. :-) Mějte se moc hezky a budu se těšit na příště! :-)
x L.

PS.: Přemýšlím, do čeho se vrhnu a napadla mě nějaká challenge, tak mi nějakou doporučte, co byste rádi viděli. :-)

1 komentář:

  1. Tady ty odstíny laků moc nemusím, ale laky od Maybelline mám ráda :)

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře! :)