pondělí 28. srpna 2017

Po dvou letech


Ahojky, vítám sebe i vás po dvou letech zpět na svém lakovacím blogu. Tak koukám, že jsem se s Vámi - svými věrnými čtenáři ani pořádně nerozloučila. Vlastně vůbec. A za to se moc omlouvám. Každopádně teďka jsem zpět.

Možná už blogování vyšlo z módy, ale mě to ohromně bavilo, a tak se k tomu momentálně vracím. :-) Přestala jsem ze dne na den, a to kvůli úplné prkotině - neměla jsem moc čas. Ono to lakování je poněkud zdlouhavé, nedej bože, když se Vám to nepovede... To známe asi každá: nalakuji si nehty a v tu chvilku potřebuju dělat miliardu věcí! A když to pak máte ještě fotit... (ne že by ty moje fotky byly zázrak, ale jsou bez úprav, takové, jak opravdu vypadají. A žádnej učebnej z nebe nespadl, že. :-)

Vracím se po několika letech z jednoho prostého důvodu. Kvůli práci. Určitě víte, že dělám nezávislou kosmetickou poradkyni společnosti Mary Kay, a je to opravdu ta nejlepší práce, jaká mne mohla potkat. :-) Ale všeho moc škodí. Nedělám nic jiného než tohle, je to vlastně zároveň moje práce, koníček, životní styl a nevím co všechno ještě. :-D Dokonce jsem se přistihla, źe jsem občas duchem úplně mimo. Když jdu k babičce, jsem tam fyzicky ale psychicky ne. Včera jsem se dokonce ptala přítele na jednu a tu samou otázku třikrát dokola.. :-D

Tak jsem si řekla, že fakt ve volném čase potřebuju začít dělat něco jiného. Zkusím zase tohle a možná se vrátím i k tancování, uvidím. :-) Nebudu Vám slibovat pravidelné posty, ale několikrát do měsíce určitě ano. :-)

No a na začátek Vám hodím maličkou ukázku toho, co se na mých nehtech během těch dvou let odehrávalo. POZOR ale! Je to příšerná nuda... :-D

Většinou jsem nosila nehty jen upravené, nelakované. V posledním roce jsem zkusila nehty umělé, dělala mi je moje nejlepší kamarádka a musím říct, že to bylo super, trošku nezvyk, trošku nepraktický, ale nemusely jste se o to skoro vůbec starat. :-D  Ale pak jsem přešla zpátky ke klasickým lakům. Volila jsem většinou úplně decetní, nevýrazné laky. Občas i barvy - výjimka potvrzující moje půlroční pravidlo, ale to jsem většinou testovala nové laky od MK. :-D No pojďte se schválně kouknout. ;-)
PS.: Budu moc ráda, když mi dáte vědět, co z lakování nehtů by Vás zajímalo. :-)

Tak pro dnešek je to všechno. Budu se těšit na Vaše komentáře a příště ahoj. :-)
L.

3 komentáře:

  1. Jéé tak to na tvůj blog budu chodit pravidelně :) domácí nehtovou manikúru miluji! Hned se jdu stát tvojí novou pravidelnou čtenářkou.

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře! :)