pátek 23. května 2014

Mini nákupy

Zdravím všechny svoje čtenáře :) I přesto, že momentálně nemám čas si nehty lakovat, po maturitě se do toho vrhnu se vší vervou :) A k tomu budu potřebovat odlakovač (ta spotřeba je šílená)! Jednu z mnoha přestávek od učení jsem věnovala právě nákupu. Bohužel nejen odlakovače...
Za normálních okolností bych si koupila jen ten odlakovač a regálům s laky na nehty bych se obloukem vyhla. Jak jsem to ale měla udělat, když...?


... celá drogérie naprosto přeskládaná, nová, s novými regály a značkami! To jsem prostě projít musela, chtě nechtě (ale chtě!)! Kromě krásně vonícího odlakovače po kokose jsem narazila na Uma cosmetics regál, kde jsem objevila šedý lak na nehty. Kdyby jste tak věděli, jak těžké, téměř nemožné je objevit právě šedou barvu! Takže po mé maturitce vám konečně odhalím, co s šedým láčkem plánuju! ;) O:)
Dalším lakem (to už mě chytla menší nákupní horečka) jsem si udělala radost, vybrala jsem si jeden odstín z limitované květnové edice od Essence Beach Cruisers v krásném zlatavém odstínu  Life is beach, který perfektně padne právě k tomuto slunečnému počasí. ;)
Užívejte sluníčka a příští týden ahoj! Vaše Lou :) ♥

6 komentářů:

 1. Ten lak se mi na první pohled nezamlouval , ale teď vidím že ho také musím mít :))

  http://nela-prochazkova.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě taky ne, a i přesto, že se mi líbily jiné odstíny jsem nakonec koupila tento :) zlatou mám ráda :)

   Vymazat
 2. Vypadá fajně :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Je strašně zajímavý, ale líbí se mi :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to je :) mám ráda spešl kousky :) hodně lidem se nelíbí, vážně jsem nečekala tolik kladných reakcí :)

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře! :)