pondělí 22. prosince 2014

Vyhlášení vánoční giveaway :)

Dobrý večer, milí čtenáři,
všichni napjatě očekáváte vyhlášení vítěze vánoční giveaway na Lakománii. A určitě jste zvědaví, co tajemný výherní balíček ukrývá za tajemství. ;) Napřed tedy prozradím obsah vánočního balíčku, který bohužel k výherkyni doputuje až po Vánocích, ale i tak doufám, že z něj bude mít radost! :)
Ve výherním balíčku vánoční giveaway se ukrývá...


... jeden lak na nehty, druhý lak na nehty, nesmí chybět ani pilník a myslela jsem, že by vás potěšilo korekční pero! :) Dárečky jsem se snažila ladit do Vánoc.
 • Červená, to je barva, jenž k Vánocům zkrátka patří, radost vám tedy snad udělám červeným lakem od Gabriella Salvete z kolekce Sugar v odstínu 05True Love. :) 
 • A modrá? Miluju modře nazdobený stromeček, moje mamča ho tak vždycky krásně zdobí. :) V téhle krásné barvičce jsem pro vás vybrala Glitter lak od Flormaru (odstín č. 221), který opravdu připomíná vánoční řetězy, které zdobí náš stromeček. :)
 • Pilník je jemný tak, aby nepoškodil nehtíky. Vánoční motivy jsem, bohužel, nenašla, nicméně vesmír je také tak kouzelný jako Vánoce, má tu magickou atmosféru. :)
 • A korekční pero od Avonu? Dodá vaší manikúře perfektní vzhled! Já jsem s ním strašlivě spokojená, doufám, že budete taky! ;)

A konečně se dostáváme k tomu šťastlivci, jenž se může z tohoto máleho překvapení těšit! ♥ Komentáře byly opravdu zajímavé, některé mě dokonce rozbrečely, nemohla jsem se prostě sama rozhodnout, který nechat vyhrát. A tak jsem zvolila spravedlivou metodu, tedy randomově. Ze šedesátišesti zúčastněných se výhercem stává...

... El, s komentářem ve 34. pořadí! Gratuluji výherkyni! ♥ :)


Jak se vám balíček překvapení líbí? :)  A nebuďte smutní, třeba se na vás usměje štěstí přístě! ;)
Krásný magický večer!
L.


8 komentářů:

 1. Gratuluju El :) balíček jsi přichystala krásnej. Pěkné Vánoce Luci :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju Veru :) Tobě taky krásné Vánoce, ať se ti splní všechna přání! :)

   Vymazat
 2. Ne ne! Já vyhrála! :D Mockrát děkuji, úplně mi poskočilo srdíčko překvapením a radostí! :) Balíček je opravdu krásný :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není za co :) jsem ráda, že se ti balíček líbí :)

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře! :)