pondělí 14. dubna 2014

Fashion Week aneb jarní inspirace přímo z mola

 Ahoj všichni!
Tyto dešťové dny jsou super - můžu pěkně relaxovat a koukat po pár tipech na jarní manikúru. Dnešní článek je poněkud z jiného soudku, mrkneme spolu totiž na světová mola Fashion Weeku a odhalíme si jarní trendy pro letošní jaro. :)

"Špičáky" jsou opět na scéně, ale pokud se vám nelíbí tak jako mě, nezoufejte, i pro nás je tu hromada nápadů na krásné trendy nehty ;) Nezabývejme se tedy tvary, pojďme se mrknout na "malůvky"! ;)

Nejvíc mě zaujaly čistě bílé nehty. Nechápu proč se nenosí častěji, vždyť samotinká bílá vypadá na nehtech tak krásně, je nádherně čistá a plná elegance! :)


"Half moon" nehty budou pravděpodobně letošním hitem. Můžete půl měsíc lakovat shora, zdola, nalakovat jakoukoli barvou na jakkýkoli podklad. Zkrátka, bude to veselé. :)Naturel nehty se objevovaly tentokrát hojně.Kdo nemiluje přirozené nehty! :)
Nechyběla samozřejmě ani francouzská manikúra, tentokrát v barevném podání, i v kombinaci lesklých a matných laků. :)Glitry a stínování, ooh! Opravdu působivé! O:-)


Zaujaly mě také proužky v absolutně netypickém podání.
A samozřejmě najdeme i klasiku - jednobarevné nehty v mnoha jarních barvách :)

Zajímavé kombinace:


Zdroj 1 Zdroj 2


To je pro dnešek už vše! Doufám, že jste si dnes odpočali tak jako já, a příjemně se u tohoto článku pobavili a snad načerpali i inspiraci. :) Které nehty z FW vás nejvíce zaujaly? :)

Těším se na Vaše komentáře! L. 


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře! :)