pátek 28. srpna 2015

Staňte se tváří studia Mary


Hledáme tvář Studia Mary pro sezónu léto 2015.Jste z okolí Brna? Přihlašte se právě Vy! Prvních 20 z Vás si užije líčení v nových trendy barvách. Přihlášené dámy zařadíme do slosování, vítězka vítězka získá balíček luxusní kosmetiky Mary Kay v hodnotě 1.500 Kč (dle vlastního výběru) nebo profesionální fotoproměnu ve spolupráci se studioedit.cz (2 výsledné portrétní fotografie jako z titulní stránky časopisu). Hlásit se mohou dámy ve věku 15-99 let, dámy charismatické i dámy, které by se teprve chtěly naučit podtrhnout své přednosti.
Přihlásit se můžete sama nebo ještě lépe ve dvou J Užijete si dvojnásobnou zábavu! Přihlaste sebe +1 (maminku, dceru, kamarádku, sestru) a automaticky získáváte dáreček Mary Kay.

Hlásit se můžete prostřednictvím facebooku nebo emailem, konkrétní termín setkání přizpůsobíme Vašim časovým možnostem. Hlásit se nám můžete do 2. 9. 2015. Těšíme se na Vás!

Kontaktní údaje:
Facebook/Lucie Petrová
                /Lucie Petrová, nezávislá kosmetická poradkyně
                 a vizážistka Mary Kay

HESLO: TVÁŘ

1 komentář:

  1. zase soutěž? to určitě! ještě nejsou výsledky dubnové, měla jsem nejvíc like a žádnou výhru nemám, navíc nekomunikuješ. kašli na soutěže.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře! :)